Dwie Wieże

o obiekcie

DWIE WIEŻE

O Obiekcie

D

wie Wieże mieszczą się w odrestaurowanym budynku o historycznej przeszłości, wzniesionym w okresie przedwojennym, na początku XX wieku. Dziś, po gruntownej renowacji, jest obiektem oferującym komfortowy wypoczynek tuż nad brzegiem Bałtyku. To również świetna baza wypadowa, aby odwiedzić okoliczne atrakcje.

Obiekt mieści 23 pokoje, wszystkie nowocześnie wyposażone i przygotowane z myślą o wygodzie gości. Są tutaj trzy typy pokojów: klasyczny pokój dwuosobowy, pokój dwuosobowy z możliwością zorganizowania dostawki w formie łóżka jednoosobowego, pokój trzyosobowy oraz trzyosobowy apartament. Do każdego z pokoju można dodatkowo dostawić łóżeczko turystyczne. Każdy pokój na własną łazienkę, co dodatkowo znacznie podnosi komfort pobytu. Prócz tego w każdym z pokoi znaleźć można podstawowe wyposażenie, a także zestaw do parzenia kawy i herbaty czy niewielką lodówkę. Na terenie pensjonatu istnieje dostęp do szybkiego internetu WiFi. W pokojach znajdują się nowoczesne telewizory LCD, na których oglądać można 78 kanałów w trzech różnych językach.

Zadbaliśmy także o gości przyjeżdżających samochodem, oferując ogrodzony parking przy obiekcie. Dla tych, który cenią sobie samodzielnie przygotowywane posiłki do dyspozycji jest ogólnodostępna kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne, nowoczesne sprzęty, m.in. kuchenkę mikrofalową czy elektryczną.

Od 160 zł/noc

Kontakt

Dwie Wieże
ul. Pomorska 10
72-500 Międzyzdroje

PL
Tel. +48 606 688 188
kontakt@pensjonatymiedzyzdroje.pl

Kontakt

Dwie Wieże
ul. Pomorska 10
72-500 Międzyzdroje

PL
Tel. +48 795 533 178
kontakt@pensjonatymiedzyzdroje.pl