POMYSŁY NA WYPOCZYNEK

POMYSŁY NA WYPOCZYNEK

PAKIET DLA DWOJGA

Chcesz z ukochaną osobą spędzić przyjemny weekend w Międzyzdrojach? A może planujesz oświadczyny i chcesz, aby przebiegły one w miłym otoczeniu i romantycznych warunkach?

Pakiet dla dwojga w naszym obiekcie obejmuje dwa noclegi w Międzyzdrojach w komfortowych, nowoczesnych pokojach bądź apartamentach, z wliczonymi śniadaniami zarówno w formie bufetu, jak i podanymi do pokoju, a także słodki podwieczorek i romantyczną kolację w restauracji. Przyjazd do obiektu zacznie się niezwykle przyjemnie dzięki słodkiej niespodziance i butelce czerwonego wina w pokoju.

Od 320 zł/noc

Najlepsza Cena dnia Nawet do 20% taniej

Od dawna planujesz pobyt nad morzem i chciałbyś spędzić go w Międzyzdrojach, ale interesuje Cię jak najkorzystniejsza cena? Chcesz wykorzystać atrakcyjną promocję na pobyt albo możliwość otrzymania dodatkowych usług w ramach wykupionego pakietu?

Skorzystaj z naszej oferty, w której znajdziesz ograniczoną czasowo promocję „Cena dnia”! Dzięki niej możesz w danym dniu wykupić pobyt na dowolną liczbę dni albo skorzystać z dodatkowych obniżek i ciekawych dodatków do noclegu. Nie zwlekaj – promocja jest ograniczona czasowo, a jej warunki stale ulegają zmianie!

Twoje wymarzone wakacje

Chcesz wypocząć nad morzem w Międzyzdrojach, ale interesuje Cię atrakcyjna oferta noclegowa? Szukasz komfortowego miejsca na urlop w korzystnej cenie? Wybierz nasz pakiet wakacyjny!

W jego ramach możesz wykupić noclegi na dowolny okres. Im dłużej zdecydujesz się u nas gościć, tym większa zniżka na Ciebie czeka. W ten sposób, odpoczywając na zaplanowanym urlopie, dodatkowo zaoszczędzisz. Zarezerwuj pobyt dla całej rodziny już teraz i ciesz się jego ceną obniżoną nawet do -20%!

Kontakt

Dwie Wieże
ul. Pomorska 10
72-500 Międzyzdroje

PL
Tel. +48 606 688 188
kontakt@pensjonatymiedzyzdroje.pl

Kontakt

Dwie Wieże
ul. Pomorska 10
72-500 Międzyzdroje

PL
Tel. +48 795 533 178
kontakt@pensjonatymiedzyzdroje.pl