ATRAKCJE W MIĘDZYZDROJACH

ATRAKCJE W MIĘDZYZDROJACH

Piękne plaże

W

Międzyzdrojach znajduje się najwyższe w Polsce wybrzeże klifowe. Właśnie to decyduje o tym, że plaże w Międzyzdrojach należą do najpiękniejszych w naszym kraju!

Chcesz sprawdzić, jak wyglądają warunki nad morzem? Zobacz plażę na żywo w dzięki kamerze internetowej!

Woliński Park Narodowy

D

la wielbicieli dzikiej przyrody idealnym miejscem na wycieczkę będzie Woliński Park Narodowy z pięcioma zapierającymi dech w piersi punktami widokowymi i niezwykłą Pokazową Zagrodą Żubrów. Tutaj czeka na Ciebie ponad 40 kilometrów tras idealnych na piesze wędrówki, podczas których spojrzysz na morze z prawie stumetrowych klifów i będziesz mógł podziwiać chronione gatunki roślin i zwierząt.

Molo w Międzyzdrojach

J

eśli przyjeżdżasz na urlop do Międzyzdrojów, to po prostu musisz przejść się tym najdłuższym w Polsce molem zbudowanym z betonu, które na prawie 400 metrów wcina się w Zatokę Pomorską na Morzu Bałtyckim. Molo zostało kilka lat temu odnowione – można przejść się całą jego długością, a podczas spaceru odpocząć na ławeczkach. Na końcu mola dodatkowo znajduje się przystań dla statków.

Aleja Gwiazd

C

hcesz zachłysnąć się światowym życiem i gwiazdami wielkiego ekranu? Przejdź się na Promenadę Gwiazd, gdzie swoje dłonie odcisnęły najbardziej znane postaci polskiego kina i filmu. Znajdziesz tutaj odciski dłoni Anny Dumnej, Bogusława Lindy, Michała Zebrowskiego, Jerzego Hoffmana czy Agnieszki Holland!

Zagroda pokazowa żubrów

P

ragniesz z bliska obcować z dziką przyrodą w jej naturalnym środowisku? W Wolińskim Parku Narodowym znajdziesz Zagrodę Pokazową Żubrów, gdzie podziwiać można z bezpiecznej wysokości życie kilku mieszkających w parku osobników. Jeśli będziesz mieć szczęście, możesz zobaczyć nawet młode żubry z matkami!

Skansen Słowian i Wikingów

J

eżeli fascynuje Cię kultura wczesnych Słowian i Wikingów, to w skansenie na wyspie Wolińska Kępa zaspokoisz swoją ciekawość. Osada z wczesnego średniowiecza otoczona jest palisadą z wieżyczkami i wałami obronnymi; wewnątrz znajduje się ponad 10 chat, w których prezentowane są rzemiosła z tamtych lat. A jeśli odwiedzisz skansen w sierpniu, możesz trafić na Festiwal Słowian i Wikingów!

Bałtycki Park Miniatur

C

hcesz w jedno popołudnie zwiedzić kilka nadbałtyckich krajów? To możliwe w Bałtyckim Parku Miniatur! Na jednej powierzchni zgromadzono ponad 20 dokładnie odwzorowanych miniatur z 9 różnych krajów. Dodatkowo wszystkie ustawiono na ich rzeczywistych miejscach w odniesieniu do atrapy Morza Bałtyckiego, co dodaje ekspozycji realizmu i przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci!

Park linowy "Bluszcz"

C

hcesz podczas urlopu w Międzyzdrojach poczuć dreszczyk emocji? Pomoże Ci w tym Park Linowy Bluszcz, który przygotował trzy trasy różniące się stopniem trudności, liczbą przeszkód oraz wysokością. W profesjonalnej uprzęży zapewnisz sobie rozrywkę nawet na kilka godzin, korzystając z wyznaczonej trasy i okolicznych atrakcji.

Muzeum "Bunkier V3"

I

nteresujesz się historią z okresu II Wojny Światowej? W takim razie nie lada gratką będzie dla Ciebie zwiedzenie nowo otwartego i jedynego w Polsce muzeum prezentującego niemiecką tajną broń V-3! Zlokalizowana na tajnym, dziś nieużywanym poligonie ekspozycja przeniesie Cię kilkadziesiąt lat wstecz i pozwoli poznać okolicę, w której składowana była broń.

Piękne plaże

W Międzyzdrojach znajduje się najwyższe w Polsce wybrzeże klifowe. Właśnie to decyduje o tym, że plaże w Międzyzdrojach należą do najpiękniejszych w naszym kraju!

Chcesz sprawdzić, jak wyglądają warunki nad morzem? Zobacz plażę na żywo w dzięki kamerze internetowej!

Woliński Park Narodowy

Dla wielbicieli dzikiej przyrody idealnym miejscem na wycieczkę będzie Woliński Park Narodowy z pięcioma zapierającymi dech w piersi punktami widokowymi i niezwykłą Pokazową Zagrodą Żubrów. Tutaj czeka na Ciebie ponad 40 kilometrów tras idealnych na piesze wędrówki, podczas których spojrzysz na morze z prawie stumetrowych klifów i będziesz mógł podziwiać chronione gatunki roślin i zwierząt.

Skansen Słowian i Wikingów

Jeżeli fascynuje Cię kultura wczesnych Słowian i Wikingów, to w skansenie na wyspie Wolińska Kępa zaspokoisz swoją ciekawość. Osada z wczesnego średniowiecza otoczona jest palisadą z wieżyczkami i wałami obronnymi; wewnątrz znajduje się ponad 10 chat, w których prezentowane są rzemiosła z tamtych lat. A jeśli odwiedzisz skansen w sierpniu, możesz trafić na Festiwal Słowian i Wikingów!

Aleja Gwiazd

Chcesz zachłysnąć się światowym życiem i gwiazdami wielkiego ekranu? Przejdź się na Promenadę Gwiazd, gdzie swoje dłonie odcisnęły najbardziej znane postaci polskiego kina i filmu. Znajdziesz tutaj odciski dłoni Anny Dumnej, Bogusława Lindy, Michała Zebrowskiego, Jerzego Hoffmana czy Agnieszki Holland!

Zagroda pokazowa żubrów

Pragniesz z bliska obcować z dziką przyrodą w jej naturalnym środowisku? W Wolińskim Parku Narodowym znajdziesz Zagrodę Pokazową Żubrów, gdzie podziwiać można z bezpiecznej wysokości życie kilku mieszkających w parku osobników. Jeśli będziesz mieć szczęście, możesz zobaczyć nawet młode żubry z matkami!

Muzeum "Bunkier V3"

Interesujesz się historią z okresu II Wojny Światowej? W takim razie nie lada gratką będzie dla Ciebie zwiedzenie nowo otwartego i jedynego w Polsce muzeum prezentującego niemiecką tajną broń V-3! Zlokalizowana na tajnym, dziś nieużywanym poligonie ekspozycja przeniesie Cię kilkadziesiąt lat wstecz i pozwoli poznać okolicę, w której składowana była broń.

Bałtycki Park Miniatur

Chcesz w jedno popołudnie zwiedzić kilka nadbałtyckich krajów? To możliwe w Bałtyckim Parku Miniatur! Na jednej powierzchni zgromadzono ponad 20 dokładnie odwzorowanych miniatur z 9 różnych krajów. Dodatkowo wszystkie ustawiono na ich rzeczywistych miejscach w odniesieniu do atrapy Morza Bałtyckiego, co dodaje ekspozycji realizmu i przyciąga zarówno dorosłych, jak i dzieci!

Park linowy "Bluszcz"

Chcesz podczas urlopu w Międzyzdrojach poczuć dreszczyk emocji? Pomoże Ci w tym Park Linowy Bluszcz, który przygotował trzy trasy różniące się stopniem trudności, liczbą przeszkód oraz wysokością. W profesjonalnej uprzęży zapewnisz sobie rozrywkę nawet na kilka godzin, korzystając z wyznaczonej trasy i okolicznych atrakcji.

Molo w Międzyzdrojach

Jeśli przyjeżdżasz na urlop do Międzyzdrojów, to po prostu musisz przejść się tym najdłuższym w Polsce molem zbudowanym z betonu, które na prawie 400 metrów wcina się w Zatokę Pomorską na Morzu Bałtyckim. Molo zostało kilka lat temu odnowione – można przejść się całą jego długością, a podczas spaceru odpocząć na ławeczkach. Na końcu mola dodatkowo znajduje się przystań dla statków.

Kontakt

Dwie Wieże
ul. Pomorska 10
72-500 Międzyzdroje

PL
Tel. +48 606 688 188
kontakt@pensjonatymiedzyzdroje.pl

Kontakt

Dwie Wieże
ul. Pomorska 10
72-500 Międzyzdroje

PL
Tel. +48 795 533 178
kontakt@pensjonatymiedzyzdroje.pl